Kostka Arkady - Rewolucja w podologii

„Najbardziej cieszy mnie uśmiech na twarzach pacjentów po zabiegu…… kostka to nie tylko rewolucja w podologii… to narzędzie po prostu uszczęśliwia” - Adrian Arkada, wynalazca narzędzia.

Metoda Arkady to jedyny na świecie sposób, który likwiduje problem wrastających paznokci. Dzięki kostce nieinwazyjny zabieg daje ulgę w bólu. Ogromną zaletą jest również efekt estetyczny.

Wystarczy jeden zabieg, aby pozbyć się problemu i cieszyć się swobodnym chodzeniem i bieganiem. Narzędzie pomogło wielu naszym pacjentom.

Jest to najbardziej zaawansowana metoda korekcji w przypadku osób, które próbowały innych dostępnych metod, a zastosowanie ich skończyło się niepowodzeniem.

JUŻ PO PIERWSZEJ WIZYCIE PACJENT POZBYWA SIĘ PROBLEMU RAZ NA ZAWSZE!!!!

Zalety użycia Kostki Arkady

  • Bezkrwawość
  • Natychmiastowa zmiana toru wzrostu płytki
  • Natychmiastowa zmiana kształtu zdeformowanej płytki -Możliwość stosowania przy hiperglanulacji(dzikie mięso) -Bez ograniczeń swobody ruchu -Bez absencji chorobowej -Możliwość stosowania w przypadku wystepownia stanów zapalnych,zakarzeń grzybiczych -NATYCHMIASTOWY EFEKT ESTETYCZNY-Odpowiednie wyprofilowanie płytki do złudzenia przypomina naturalny paznokieć. -NATYCHMIASTOWE ustapienie dolegliwości bólowych

Bel Avenir Certyfikowany Partner